Dövdükten Sonra Üzerine Kaynar Su Döküp, İşkence Yaptılar

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde kimliği belirsiz kişiler tarafından dövüldükten sonra üzerine kaynar su dökülüp, kızgın saç maşasıyla işkence yapılan 31 yaşındaki Hüseyin Çetin, ağır yaralı halde yol kenarına bırakıldı.

Dövdükten Sonra Üzerine Kaynar Su Döküp, İşkence Yaptılar
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde kimliği belirsiz kişiler tarafından dövüldükten sonra üzerine Kaynar su dökülüp, kızgın saç maşasıyla işkence yapılan 31 yaşındaki Hüseyin Çetin, ağır yaralı halde yol kenarına bırakıldı.
 
Olay, dün akşam Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'ndeki yazlık bir evde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişiler tarafından alıkonulan Adıyaman nüfusuna kayıtlı Hüseyin Çetin, Gelibolu İlçesi'nde bulunan yazlık bir eve götürüldü. Burada dövülen Çetin, üzerine Kaynar su dökülerek ve kızgın saç maşasıyla işkence yapıldıktan sonra Keşan-Gelibolu Karayolu üzerine yaralı halde bırakıldı. Yoldan geçenler tarafından bulunan Hüseyin Çetin, çağrılan ambulansla Keşan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Çetin buradaki ilk müdahale ardından Kocaeli'ne bağlı Derince İlçe Devlet Hastanesi Yanık Tedavi Ünitesi'ne sevk edildi. Soruşturma sürdürülüyor.
Dövdükten Sonra Üzerine Kaynar Su Döküp İşkence Yaptılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı