Advert

Beden Eğitim Öğretmenleri Okul Sporları Konusunda Bilgilendirildi

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Beden Eğitimi Öğretmenlerine Okul Sporları konusunda bilgilendirdi.

Beden Eğitim Öğretmenleri Okul Sporları Konusunda Bilgilendirildi
Beden Eğitim Öğretmenleri Okul Sporları Konusunda Bilgilendirildi
Bu içerik 1082 kez okundu.
Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen Okul Sporları Bilgi Yönetim Seminerine İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet Özer, Spor Şube Müdürü Hüseyin Yaşar Sarıkaya, Okul Sporları Şube Müdürü Ömer Faruk Dursun, Okul Sporları Tertip Komitesi, Beden Eğitimi Öğretmenleri, İl Temsilcileri ve Antrenörler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı açılış konuşmasını yaptı.
Yeni eğitim ve öğretim yılı içerisinde sportif faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirten İl Müdür Bağcı; ”Okul sporlarını geliştirmek için beden eğitimi öğretmenlerinin bilgilendirildiğini ifade ederek, " 2013 – 2014 yılında Adıyaman’daki birlik beraberlik gerek Milli Eğitim Müdürümüzün bizlere desteği gerekse sizlerin gayreti ve okul müdürlerinin gayreti sayesinde Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Diyarbakır’dan sonra bölge olarak 2’ınci olduk. ve Şahsıma Bakanlığımız bu başarıdan dolayı “Dünya Basketbol Şampiyonasına” davet etti ve sizlere Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Başkanlığında Beden Eğitimi Öğretmenlerimize ve Okul Müdürlerine teşekkür ediyorum. Bağcı; Adıyaman ilinde olan birlik ve beraberlik gerek okul sporlarında gerekse okullarımızdaki katılımda nüfusumuza göre büyük bir başarı sağlanmıştır. Bu başarıda en büyük başarı Öğretmenlerimizin ve Okul Müdürlerimizin Bu yıl okul sporlarına daha fazla katılım olacağını tahmin ediyoruz. Bizde elimizden geldiğince gerek okul sporları gerekse kulüpler bazında destek olmaya çalışıyoruz. verilen imkânları daha fazla sunmak istiyoruz" dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan ise inşallah bugünkü toplantı hayırlara vesile olur. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında çok güzel diyalogumuz var. Gençlik Spor İl Müdürlüğü çok güzel projelere adım attı. Bunlardan bir tanesi Seyyah Bizim İller çok sayıda öğrencimizi gezilere iştirak ettirdi. Bunun ilimize pozitif katkısını dillerle ifade etmenin imkânı yok. İzcilik branşında beden eğitimi öğretmenlerimizin el atması her okulda bir izcilik branşının kurulması ve aynı zamanda tüm okullarımızın sportif faaliyetlerine katılmasını istedi.
Yapılan açılış konuşmasının ardından Okul Sporları Komisyonunda yer alan üyeler tarafından 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları programı ve faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. 
2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları programı ve faaliyetler sonrasında katılımcılara pasta ve içecek ikram edildi.

Beden Eğitim Öğretmenleri Okul Sporları Konusunda Bilgilendirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber