Yüzme Sporu Sezon Tanımıyor

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yüzme kursları kış sezonunda da devam ediyor.

Yüzme Sporu Sezon Tanımıyor
Yüzme Sporu Sezon Tanımıyor
Bu içerik 1019 kez okundu.
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında büyük ilgi gören yüzme kurslarının kış sezonunda da devam edeceği açıklandı.
– Ücretsiz Kurslar
100. Yıl Yüzme Havuzunda Hafta İçi gündüz seansında 9.30- 10.30 saatleri arasında Engellilere ücretsiz kurs veriliyor.
Cumartesi, Pazar 09.00 – 10.00 saatleri arasında çocuk seansı, Cumartesi, Pazar 10.30 – 11.30 saatleri arasında bayanlara ve Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma 19.00–20.00 saatleri arasında ise Erkeklere ücretsiz yüzme kursları veriliyor.
Adıyaman’da yaz ve kış aylarında yüzme kurslarının devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, şöyle konuştu:
“Halkımızın spor yapabilmesi için yaz ve kış aylarında tüm branşlarda antrenörlerimizin nezaretinde kurslar düzenliyoruz. Yaz aylarında büyük bir ilgi gören yüzme kurslarına kış sezonunda da devam ediyoruz. Isıtma sistemiyle çalışan havuzumuzda 2 bayan 4 Erkek antrenör nezaretinde bay, bayan ve çocukların yanı sıra Engelli çocuklarımıza da yüzme eğitimi veriyoruz. Kursa gelen öğrencilerimizi tüm kurs boyunca yakından takip ediyoruz ve içlerinden yetenekli olan ve yüzme seven öğrencilerimizi kulüp takımımızın alt yapısına sporcu olarak alıyor ve değerlendiriyoruz. Amacımız Adıyaman’da yüzmeyi geniş kitlelere sevdirmek ve iyi sporcular yetiştirmek. Ben özellikle kış aylarında sıcak suyu bulunan havuzumuzda tüm halkımızı yüzmeye davet ediyorum.” 

BHA
Yüzme Sporu Sezon Tanımıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İl Jandarma Komutanı Atasoy’dan Rektör Turgut’a Ziyaret
İl Jandarma Komutanı Atasoy’dan Rektör Turgut’a Ziyaret
Başkan Kılınç’tan Ramazan Bayramı Mesajı
Başkan Kılınç’tan Ramazan Bayramı Mesajı