Advert
Advert
Advert
Adıyaman Platformu Ne Yapacak?
Yakup Tosun

Adıyaman Platformu Ne Yapacak?

Bu içerik 2972 kez okundu.

Adıyaman Halkı bu kez hakettiği hizmetlere kavuşa bilecek mi?

Adıyaman Valisi öncülüğünde toplanan Adıyaman Platformu ne kadar aktif olabilecektir.?

Katılımcılar; hizmetlerin doğru ve etkin ulaştırılmasında ne derece samimi davranabileceklerdir.?

Şehrin ekonomisi ve gelişimi için mutlaka büyük uğraşlar verilecektir, en azından Sayın Valinin şehrin yönetenlerini bir araya getirerek böylesi bir platformu harekete geçirmesi bile bizler için umut verici. Peki ya devletin hizmet olarak milyonlarca lira yatırımla topluma sunduğu ama rantçıların insanları mağdur ettiği sosyal yaşam alanlarındaki bakımsızlık, saygısızlık, ketumluklara da el atacaklar mı?

  Örnek vermek gerekirse; Beşpınar mevkiindeki Marina Mesire Alanına el atılacak mı? İnsanların tatil gününde huzur bulmak için gittiği ve sinir küpü olarak döndüğü marina gerçekten insanlara en güzel hizmetin verilmesi için denetimlere tabi tutulacak mı? Yoksa, Devletin milyonlarca lira para yatırdığı ve en kötü şekilde insanlara sunanların eline bırakmaya devam mı edecekler.? Şehir merkezine pek uzak bir mesafede olmadığı halde iki-üç katı fiyatlar, yosundan suyu görünmeyen, kokudan yanından geçilmeyen kanallar, insanlara hizmeti sunarken mecbursunuz!! egosu takınan çalışanlar, el yıkamak için dahi para verilmek zorunda kalınılan bir marina yetkililerin, biz milletin hizmetine sunduk yalanına devam mı edecekler. 

    Kimse kusura bakmasın, Marina devletin parası ile insanların tatil gününü en güzel şekilde geçirmesi için yapılan ama bunun rant haline getirilip hizmetten yoksun olan, insanları fahiş fiyata mecbur bırakıldığı hizmet alanı olmuştur. Umarım ki Adıyaman Platformu Sayın Valimizin öncülüğünde bu basit görünen sorunları da çözebilecek bir aktiflik yakalaya bilir.!

 

Ne zaman adam oluruz...

Toplum hizmetine sunulan yatırımların, Kamu veya Özel Sektör diye ayırmadan hak edilen hizmeti sunduğumuz vakit.

 

#yatos @ya_tos

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Geneli 'Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik' Eş Zamanlı Toplantı
Türkiye Geneli 'Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik' Eş Zamanlı Toplantı
Hızır Lokmasında Cemler Birlik Ve Beraberlik İçin Yapıldı - Videolu Haber
Hızır Lokmasında Cemler Birlik Ve Beraberlik İçin Yapıldı - Videolu Haber