Güler’den Vali Kalkancı ve STK'lara Ziyaret

27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sami Güler, seçim çalışmaları kapsamında Vali Nurullah Naci Kalkancı ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ziyaret etti.

Siyaset - 2018-05-09 09:50:04

Güler’den Vali Kalkancı ve STK'lara Ziyaret

İlk olarak Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaret eden Güler, Adıyaman yerelinde sohbet etti. Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya Adıyaman için yaptığı hizmetler için teşekkür eden Güler, ülke ve Adıyaman için elinden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Vali Kalkancı’yı ziyaretinin ardından  Hukukçular Derneği Başkanı Avukat Ahmet Işık'ı ziyaret eden Güler, hukuk ve seçim çalışmaları hakkında sohbet etti. Ziyaretinden dolayı memnun kaldığını belirten Işık, Güler’e başarılar diledi.

Daha sonra Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ziya Duranay’ı ziyaret eden Güler, esnafın sorun ve sıkıntıları hakkında sohbet etti.

Ziyaretleri kapsamında Bakkallar Odası Başkanı Sırrı Dost’u da ziyaret eden Güler, her zaman esnafın yanında olduklarını ve esnafın sorunlarının çözümü için geçmişte olduğu gibi yarında da elinden geleni yapacağını ifade etti.

İnsani Yardım Derneği (İHH) Adıyaman Başkanı Mahmut İzci’yi de ziyaret eden MHP Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sami Güler, derneğin çalışmaları hakkında sohbet etti.

İHH Adıyaman Başkanı İzci, Güler’e hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sami Güler ise seçim çalışmalarına hız vermeden devam ettiklerini ve Adıyaman’dan MHP’den bir değil iki milletvekili çıkarmak adına çalışmalarını can başla sürdürdüğünü vurguladı.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Başkan Demirkol İle Parklar Daha Güvenli

Başkan Demirkol İle Parklar Daha Güvenli

14:15 - Adıyaman

Kaymakam Kaya, Çiğköfte Tanıtımı İçin Tezgaha Geçti

Kaymakam Kaya, Çiğköfte Tanıtımı İçin Tezgaha Geçti

14:10 - Kahta

Başkan Dağtekin:

Başkan Dağtekin:"Tüm Enerjimizi Adıyaman İçin Harcayacağız"

14:05 - Seçim Haberleri

Büyükşehir, Engelli Ahmet'in Sesine Kulak Verdi

Büyükşehir, Engelli Ahmet'in Sesine Kulak Verdi

13:45 - Şanlıurfa

EYUDER’den, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

EYUDER’den, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

13:40 - Adıyaman

maltepe escort