Advert Advert Advert Advert
Özel Haber
Giriş Tarihi : 26-12-2019 14:30

Dağtekin: İstihdam Sağlamaya Devam Edeceğiz - Videolu Haber

Çildağ A.Ş ortaklarından Salih Dağtekin, "2020 yılında personel noktasında da hem mevcut personelin yaşam kalitesini arttırmaya hem de yeni yeni arkadaşlarımızı aramıza almaya çalışacağız. Bununla da istekliyiz arzuluyuz, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz."dedi.

Dağtekin: İstihdam Sağlamaya Devam Edeceğiz - Videolu Haber

Dağtekin, Perre Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, 2019 yılının sonlarına doğru yaklaşırken, piyasada hareketlenme yaşandığına değindi.

Babası  Mehmet Dağtekin'in 31 yıldır işin içerisinde olduğuna işaret eden Dağtekin, "Bizde kendi çapımızda başka alanlarda hem de bulunduğumuz sektörle alakalı istihdam da sağlamaya devam edeceğiz. Bunun ile ilgili çalışmalarımız da var.  2020 yılında personel noktasında da hem mevcut personelin yaşam kalitesini arttırmaya hem de yeni yeni arkadaşlarımızı aramıza almaya çalışacağız. Bununla da istekliyiz arzuluyuz, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz."diye konuştu.

-"HEM EVLERİNİ ÇOK UYGUN FİYATA DÖŞÜYORUZ, HEMDE  TATİLE GÖNDERİYORUZ"

Yine sezon sonlarına doğru bir durgunluk yaşanabilineceğini ifade eden Dağtekin, şunları ifade etti:

"Ama biz bunları hem ekonomimize destek amacıyla, hem istihdamımıza destek amacıyla farklı farklı kampanyalar yaparak, müşterilerimize daha cazip hale getirerek sunmaya devam ediyoruz.

Son yaptığımız kampanyada, hem evlerini çok uygun fiyata döşeyip hem de tatile gönderiyoruz. Bunun ile ilgilide sadece bu kampanyamız yok, koltuk takımlarında, beyaz eşyada, yemek odası, yatak odası hepsinde çok cüzi karlarla, Adıyaman’ımıza destek amacıyla bu kampanyalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz.

-"BİZ DESTEK OLUYORUZ ONLARDA BİZE DESTEK OLSUNLAR"

Adıyaman'da tüm esnaflarda çok güzel indirimler olduğunu vurgulayan Dağtekin, "Evlerini yenileyeceklere, yeni ev alanlara, yeni evlenecek çiftlere, zaten herkes bilincinde ama biz tekrardan söyleyelim kış aylarında özellikle bu kampanyaları kaçırmamaları gerekiyor. Kampanyalar çünkü çok cazip, yaz aylarına göre çok çok daha indirimli bir fırsatları var.

 Onun için herkesi davet ediyoruz sadece bize değil yani Adıyaman’daki esnaflara gitsinler uğrasınlar, çünkü şuan da herkeste çok güzel indirimler var. Herkes, Adıyaman'da ki halkımıza ilçelerdeki halkımıza hizmet etmek için uygun fiyattan satış yapmak için uğraşıyor. Biz destek oluyoruz onlar da bize destek olsunlar."şeklinde ifade etti.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA